Nowa kuchnia? Sprawdź, jak ją musisz wyposażyć!

Redakcja

25 czerwca, 2024

Urządzanie nowej kuchni to zadanie przyjemne i ekscytujące zarazem. Jeszcze pusta przestrzeń pozwala na zaplanowanie wymarzonego ustawienia mebli, dzięki czemu stworzysz sobie perfekcyjne warunki do jej codziennej eksploatacji. Ale oprócz mebli i sprzętu AGD konieczne będą także naczynia i sztućce, które znajdą swoje miejsce w szafkach i witrynach.

Na szczęście nie będzie z tym problemu. Postaw na spójność wizualną, praktyczność oraz pełen komfort. Wszystkie te cechy zapewnią Ci propozycje doskonale znanej marki Gerlach.

Perfekcyjna kuchnia tylko z marką Gerlach!

Licząca sobie ponad dwieście lat marka Gerlach już od dawna jest symbolem najwyższej jakości oraz doskonałej estetyki. Jednym z jej flagowych produktów są sztućce. Co sprawia, że to właśnie one są chętnie nabywane przez klientów – nie tylko z Polski? Przede wszystkim fakt, że sztućce Gerlach nie tylko doskonale prezentują się wizualnie, ale także to, że zostały wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej 18/10. Przedkłada się to na zachowanie połysku nawet po latach użytkowania oraz daje gwarancję całkowitej odporności na korozję.

W celu ułatwienia wygody zakupów Gerlach przygotował gotowe zestawy sztućców. Dzięki temu zapewnisz wszystkie sztućce dla każdej osoby siedzącej przy stole. Wyjątek stanowią sztućce dla dzieci, które można nabywać pojedynczo. Można także wybrać zestawy stołowe, na które składają się sztućce wraz z talerzami. Oprócz zestawów przeznaczonych do posiłków Gerlach oferuje także eleganckie zestawy deserowe, które składają się z filiżanek ze spodkami, łyżeczek do kawy i widelczyków do ciasta.

Wszystkie sztućce Gerlach – zarówno klasyczne, jak i deserowe – to najwyższa jakość i estetyka! Będziesz cieszyć się nimi przez długie lata.

Garnki czyli posiłki przyrządzone perfekcyjnie

Osobną kategorię rzeczy niezbędnych do kuchni stanowią garnki Gerlach. Dostępne są zarówno w zestawach, jak i pojedynczo. Szeroki wybór obejmuje między innymi garnki z powłoką ceramiczną Ilag Xera Dur 2 Ceramic Non Stick, patelnie o grubych dnach, garnki o gotowania na parze, specjalne do makaronów, bigosu, rosołu oraz oczywiście uniwersalne. Wszystkie garnki oraz patelnie dostępne są w różnych pojemnościach i rozmiarach, co jeszcze bardziej ułatwia wybór właściwych.

Patelnie Gerlach z linii SMART oraz SMART STEEL posiadają ponadto odpinane rączki, dzięki czemu wymagają mniejszej ilości miejsca do przechowywania. Ponieważ Gerlach oferuje zarówno patelnie uniwersalne, jak i specjalistyczne (np. woki), możesz dobrać odpowiednią do przyrządzania swoich ulubionych potraw. Zapoznaj się z pełnym wyborem już dzisiaj!

Noże kuchenne Gerlach gotowe na każde zadanie

W kuchni nie może zabraknąć noży. Są niezbędne do krojenia chleba, obierania warzyw, porcjowania mięsa i innych zadań. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom oraz potrzebom swoich klientów, Gerlach oferuje noże kuchenne w blokach. W takim zestawie znajdziesz noże o różnych wielkościach i przeznaczeniu.

Noże kuchenne Gerlach można także nabywać pojedynczo. Dzięki temu możesz nabyć uniwersalny Nóż Szefa Kuchni, nóż do jarzyn, do chleba i inne. Wszystkie wykonane są z wysokiej jakości stali, zaś ich rączki mają ergonomiczne uchwyty, co ułatwia posługiwanie się nimi.

Wszystkie propozycje marki Gerlach to najwyższa jakość w przystępnej cenie. Dlatego jeśli chcesz czuć na co dzień komfort w kuchni, postaw na nią!

Artykuł promocyjny.

Polecane: